misela

tehotenstvi

dobry den,chtela bych se optat,jsem ve 39 tydnu tehotna [poprve] ale ziji v anglii..nedav­no[pred tydnem]me ma midwife poslala na ultr kvuli podezreni ze muj chlapecek nema otocenou hlavicku dole,podezreni se vsak nepotrdilo[coz je dobre]ale nasli me tam ze jse me prestal vyvijet,ze nema na 9 mesicni dite dobre vyvinute organy..presne me rekli ze prestal rust,a kdyz jsem se optala proc?tak odpoved byla pro me dosti znepokojiva,ze take nevi…objednala me na dalsi ultrazvuka le tyden po mem terminu…nevim co jsi mam ted myslet,zda je me dite zdrave nebo zda nebude nejak,,postize,,­.jsem docela vystrasena..a ktomu jsem negativ Anti body…dekuji mnohokrat…

Odpovědi
Nuk nuk

To je velice zvláštní, ale asi Vám těžko řeknu, co se stalo nebo děje. Na UTZ Vám pochopitelně neřeknou, proč se ten vývoj zastavil, ale měli by Vás poslat na nějaké zevrubnější vyšetření, kde by se zjistilo, jak a co se valstně děje.
Vzhledem k tomu, že jste v UK, kde se tím až tak nezabývají, budete muset nejspíš o takové vyšetření požádat sama.