vlastina

Tatarský biftek – nemáte obavy si ho dát?

Nejlepší odpověď
blesk26

Záleží hodně na hospodě. Pokud je to hospoda, kam chodím často a věřím, že tam vaří slušně, nemám s tím problém … vlastně zrovna včera jsem jeden vynikající měl :)

Další odpovědi
flodur

Dělám si ho doma bez obav.

mojitek

jenom upresnim : i v sebelepsi restauraci nebo doma bych se bal dat si syrove maso,vajicko atd… nikdy nevite jak se k masu chovali predtim…

PS : uz jste videli syrove (nebo tepelne malo zpracovane )maso pod mikroskopem vy kujóni? :o)))

verka

Nejsem na něm závislá, ale většinou si jednu topinku dám a to beze strachu. A pro ty, co ho milujete, vězte, že prý stával 14,–kč.

rybíz

Tatarský biftek je v podstatě syrové maso, a to bych ani neochutnal ( protože by se mi to protivilo ) a také kvůli strachu z přenosu nějakých parazitů nebo nemoci.