Avatar uživatele
Kotja

Jaké zvolit taneční šaty pro muže?

V rámci Festivalu Fantazie je linie movecon (vygooglete si to) jehož součástí je tancovačka. Potřebuji poradit jaké šaty si mám vybrat aby byly elegantní, ale ne moc a aby pamatovaly na to, že tanec je pohyb mnohdy dost svižný.
Doplňuji:
Snažil jsem se nepsat romány a nevím jak tady fungují odkazy, ale dobrá.
Festival Fantazie je každoroční setkání fanoušků sci-fi, fantasy, … pořádané začátkem července v Chotěboři http://www.fes­tivalfantazie­.cz/

Movecon je programová linie Festivalu Fantazie věnovaná bojovým uměním a tanci jejíž součástí je i tancovačka http://www.mo­vecon.wz.cz/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Kotja

Zajímavá 0 před 3573 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Jsi dobrej,ty chceš něco vědět a my si máme informace k otázce vygůglit.
Základem dobré kvalitní odpovědi je dotaz,podrobně vysvětlující na co se ptáš.
Doplňuji:
přesně tuhle stránku jsem si našla taky,ale nejde z ní poznat,o jakou tancovačku jde.Říkáš,že akce je pohybově zaměřená, já osobně bych zvolila pohodlí(arygnoc by mě asi zabil)a tedy něco sportovního.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Šaty pro muže? Prosím o prepáčenie za úsmev, pojmom „šaty“ zvyčajne označujeme oblečenie pre ženy a dievčatá :)
Ale teraz vážnejšie.
Zjavne ide o tanečný kostým na akciu. Vzhľadom na pohyb, by oblečenie malo byť voľnejšie, športovo pružné, nepotivé a doplnené o prvky postavy, ktorú chcete predvádzať. Podľa galérie 2013 z odkazu ide vlastne o klasiku športové nohavice (nechcem písať tepláky, šponovky), tričko, doplnky a pevná ale pružná obuv.
Doplňuji:
vzhľadom na galérie v odkazoch, je jasné že nejde o "holčičí"šaty ani o šaty typu spoločenský oblek – ale o niečo (oblečenie) do športového tanca.
Len škoda, že otázka nie je dostatočne formulovaná.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Led: U nás mají „šaty“ dva významy. Jednou je to společenský oděv pro ženy, podruhé víceméně jakékoli ošacení.
V kontextu by ale bylo vhodnější použít „oblek“, ale to je zas zpravidla používáno pro společenský oděv pána, kterému se tazatel pravděpodobně snaží vyhnout.

před 3573 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Mne bolo jasné že nešlo o spoločenský oblek, ale niečo skôr športovotanečné, ako som poísala v odpovedi.
Ale vzhľadom na zlú formuláciu otázky, ktorú som bližšie pochopila až po zhliadnutí galérií v odkazoch, som si dovolila vtip so šatami.

před 3573 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek