zjentek

Takže chcete říci/tvrdíte, že receptura u Becherovky se (ať už jakýmkoli vlivem/zásahem EU) vůbec nezměnila?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-cem-presne-se-vlastne-zmenila-receptura-becherovky-po-vsech-tech-novych-narizenich-eu

Ad Emefej: Jsem autista, musím to vyřešit.

Já bych docela přísahal, že v té becherovce je nyní méně cukru, než bývávalo. Nařízením EU. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Emefej

Receptura je tajná, nikdo tedy nemůže vědět, jestli a jak se změnila. Pokud ti to nechutná, tak to nechlastej. Pokud chutná, tak slopej a furt to neřeš.

Další odpovědi
elkon

Natvrdlí lidé to mají fakt těžký.

Pepa25

Jak u blbých na dvorečku: notorovi zjistili cukrovku, tak přestal chlastat Becherovku, která cukr vždy obsahovala (ale nikdy neuváděla ani neuvádí kolik – viz etiketa). Zeman v rámci převolební kampaně rád narážku na evropskou regulaci udělal: „Mým oblíbeným nápojem bývala becherovka, než Evropská unie jednou směrnicí stanovila obsah cukru v likérech. Od té doby piji jen slivovici,“ řekl Zeman v rozhovoru pro rakouský týdeník Profil v narážce na četné nesmyslné regulace EU, ale to neznamená, že je to pravda. Každopádně to zní lépe něž „uhnal jsem si nezdravým životním stylem cukrovku, tak už Becherovku nemůžu“.

zjentek

Emefej, nemůžeš si jen tak utajit recepturu a ošulit tak veškerá související nařízení EU. Přece kde žiješ… To nejde. Děkuju.

zjentek

Elkone, lháři a podvodníci to mají mnohem těžší. Neřeš…