Rocker

Taky Vám vadí komentáře u sportu?

Sledovat sport v televizi mě nikdy nebavilo.Jediné na co se dívám,je MS v hokeji.Nemám problém se podívat na zápas,ale strašně mi vadí ty komentáře o přestávkách,kde rozebírají,jak kdo měl hrát,malují si šipky kdo komu přihrál…
Má to někdo taky tak?😃

Nejlepší odpověď
Pepa25

Já to mám naopak. Asi nejsem typický divák, ale nemyslím si, že všemu rozumím nejlíp, takže si rád poslechnu rozbor včetně té „elektronické tužky“. Samozřejmě, někdy to mohou rozebírat až moc (záleží tako na lidech). Jak to probíhá u tohoto MS nevím, hokej moc nesleduju, spíš fotbal.

Další odpovědi
jirka F

Ne nijak zvlášť mně to nevadí během přestávky si vždy přepni na jiný program hokej sledují aktivně protože ho mám raději. Fotbal nenávidím.

_Bůh_

Nesleduji, ale ty jejich komentáře jsou skutečně zbytečné.

elkon

Nikdo tě nenutí to sledovat.

seraphico

Jj. Ty chytrácké řeči s elektronickou tužkou jsou fakt k smíchu. O přestávce to tedy raději přepínám.

Na druhou stranu, nemám rád ani komentáře naživo v hledišti, kde je to samej profík, co by to zahrál stokrát lépe. 😄

iceT

Osobně na sport nekoukám, ale můj chlap ano.
S těmi komentáři to mám stejně, jako ty. Jak hru analyzují a ukazují chyby, a vyjadřují názory na ten či onen zákrok a situaci. Akorát oni u toho nebyli, jen to viděli.
Ale znáš to, po válce je každý generál.