zjentek

Taky si s sebou do asijských restaurací berete tu střední kovovou část dřevěnýho kolíčku?

Já bych se bez této pomůcky v lepších asijských restauracích ani neobešel. Vlastně ani nenajedl. Je to perfektní pomocník>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=1sAIofHaS­dE

Odpovědi
led

Jemný úsmev na zlepšováku. Zatiaľ mi na paličky stačili prsty. Ale nepokúšajte sa s paličkami jesť polievku, ani s uvedeným zlepšovákom.

yuko

Právě jsem se vrátila z čínské restaurace. Jedla jsem jako vždy příborem. Hůlkami by to sice šlo také, ale zase tolik času jsem neměla 🙂

elkon

Neberu si nic, nepotřebuji se předvádět. Jím příborem.

Edison

Nesmysl. Natož, aby se takhle někdo naučil jíst hůlkami.