Kelt

Taky se vám vybavují dnes pohádky o pejskovi a kočičce?

Zrovna dneska jsem si vypral batoh a pověsil ho ven, ale za chvíli začalo pršet, tak jsem ho schoval pod střechu, ale pak začalo pršet a stále do kola, jak v té pohádce, kde Pejsek a kočička prali. Tak to vypadá v Rožnově p. R. A jak u vás to vypadá s počasím? Děkuji

Nejlepší odpověď
Malvína

Máte pravdu, Kelte. Snad jen při pečení dortu si na ně nevzpomenu – tam jsem si jistá v kramflecích! 🙂
Severní Morava – o půl druhé vydatný déšť. Nyní jen silně zataženo, ale čekám opětovný slejvák. Bylo a i je nesnesitelné dusno.

Další odpovědi
Ametyst

Počasí tady v horách je stejné. Vybavují se mi víc pohádky z mechu a kapradí, zeleň bují, a všechno v přírodě je čisté a jasných barev.