Avatar uživatele
BEAES

Také vaše pračka požírá ponožky?

Mám košík plonkovních ponožek co čekají na svou polovičku…nechápu, kde se toulají!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, lorja, vagra, flodur před 4987 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Zeptejte se sousedek,určitě jsou na tom stejně.
Někdo už dokonce vytvořil teorii o tom,proč tomu tak je.Podle ní jsou všechny pračky propojeny a vyměňují si ponožky mezi sebou.
Tím znepříjemňují život pradlenkám za to,že musí prát nepříjemně vonící ponožky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Teorie o „spiknutí praček“ – to by leccos vysvětlovalo.To beru.
Jinak je to záhada.Záhada v záhadě.
Pračka – alias Ponožkožrout.
Ale bacha! Nejsou to jen ponožky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

asi máte v pračce Bermundský trojůhelník

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Ne, já když vkládám ponožky do pračky, tak je vždy spočítám a vkládám sudý počet, takže i pak najdu v pračce sudý počet ponožek. Je prokázáno, že ponožky nemizí v pračce, ale z místa uložení špinavého prádla, nedáte všechny do pračky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Pro ATRIPLEX – já také vkládám sudý počet ponožek, i vytáhnu sudý počet, ale spárovat všechny většinou nejdou. Z místa uložení nemají kam zmizet, leda by měly nožičky. Z mého košíku plonkovních ponožek časem vyhazuji, abych přidala další.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IvankaJB

ano, stává se mi to velmi často :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Je to zajímavé domů chodím vždy se dvěma. občas se mi nějaká stratí ale ve filtru pračky jsem žádnou nenašel. Budou to jistě
trpaslíci.

před 4967 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lorja

Hurá!!!!Jsem ráda,že i jinde pračka konzumuje ponožky.Začala jsem uvažovat o návštěvě odborného lékaře.

před 4986 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BEAES

:o)

před 4985 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek