BEAES

Také vaše pračka požírá ponožky?

Mám košík plonkovních ponožek co čekají na svou polovičku…nechápu, kde se toulají!

Nejlepší odpověď
vagra

Zeptejte se sousedek,určitě jsou na tom stejně.
Někdo už dokonce vytvořil teorii o tom,proč tomu tak je.Podle ní jsou všechny pračky propojeny a vyměňují si ponožky mezi sebou.
Tím znepříjemňují život pradlenkám za to,že musí prát nepříjemně vonící ponožky.

Další odpovědi
anonym

Teorie o „spiknutí praček“ – to by leccos vysvětlovalo.To beru.
Jinak je to záhada.Záhada v záhadě.
Pračka – alias Ponožkožrout.
Ale bacha! Nejsou to jen ponožky.

anonym

asi máte v pračce Bermundský trojůhelník

atriplex

Ne, já když vkládám ponožky do pračky, tak je vždy spočítám a vkládám sudý počet, takže i pak najdu v pračce sudý počet ponožek. Je prokázáno, že ponožky nemizí v pračce, ale z místa uložení špinavého prádla, nedáte všechny do pračky…

GM

Pro ATRIPLEX – já také vkládám sudý počet ponožek, i vytáhnu sudý počet, ale spárovat všechny většinou nejdou. Z místa uložení nemají kam zmizet, leda by měly nožičky. Z mého košíku plonkovních ponožek časem vyhazuji, abych přidala další.

IvankaJB

ano, stává se mi to velmi často :D

elektrikář

Je to zajímavé domů chodím vždy se dvěma. občas se mi nějaká stratí ale ve filtru pračky jsem žádnou nenašel. Budou to jistě
trpaslíci.

lorja

Hurá!!!!Jsem ráda,že i jinde pračka konzumuje ponožky.Začala jsem uvažovat o návštěvě odborného lékaře.

BEAES

:o)