hanny 2

Také se nemůžete rozloučit s některými kousky z vašeho šatníku?A s kte­rými?

Nejlepší odpověď
Babsi

Mám schované svoje dětské oblečení, třeba dupačky. Dnes už moc věcí nenechávám, ale mám jedno starý pyžamo a toho se nemůžu zbavit.. :D

Další odpovědi
Berušinka

Jojo, ale už to není tak hrozný jako třeba před 2–5 lety =), kdy jsem schovavala každou kravinu =D Čím jsem starší, tím více starých věcí vyhazuju. Dřív jsem si řikala, že se mi to jednou bude hodit, ale teď velký kulový =D

tom004

Moje „prokletí“,jsou saka.Mám rád hodně kapes,a fajn se nosí.Takže,když už ho nemůžu nosit „mezi lidi“,donosím ho ještě v dílně.Takže sousedi,vidí cvoka v saku,jak hobluje prkýnka,prostě,vy­rábí,u kamará­da v truhlárně,třeba, štafle.Ale,je pravda,že už si zvykli. :))

baghira

Říká se, že člověk by měl pravidelně probírat šatník, a co neměl na sobě dvě sezóny, vyřadit.
Myslím, že to není můj problém, většinou střídám a nosím všechno, dokud to není až moc ošuntělé, a o vyhození rozhodne manželka – můj exteriérový poradce :))

anonym

Z období manažerské oblekové kariéry mám cca 80 košil a na 50 kravat. protože jsou zachovalé, nějak nenacházím motivaci je vyhodit. Ještě se nabízí varianta každý den je střídat a díky tomu prát např. po měsíci.
Navíc, oproti zdepřítomným dámám jsem setrvale štíhlý, takže na maturiťák dcer jsem ještě oblékl svatební kvádro.
Ale asi je časem věnuji na nějaké dobročinné účely.

Martina S.

Já si schovávám skoro všechno a občas si něco na sebe něco, 10 let i více vezmu. Mám doma snad třicatery džíny a nejméně 50 triček.

anonym

Nemůžu se rozloučit téměř s žádnou věcí,ale slova,že snad jednou třeba zhubnu…ty jsem si zakázala!Nemám místo,takže je čas udělat pá,pá.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.