vlastina

Tak si říkám,dnes si lidi oblečou na sebe cokoli a vyjdou do ulic.Co kdyby si vyšli i v pyžamu?

Doplňuji:
Jinde je to možné,ale chápete to pozdvižení v čechách?

Nejlepší odpověď
Toruk

Někde v Asii, tuším, že někde v Číně nosí lidé pyžamo běžně ve dne na ulici; jsou vidět jak jezdí na těch svých mopedech a bicyklech v pyžamu. Prý proto, že je to pohodlné. Není to vtip, tak to je (zkusím se podívat po tom článku, kde jsem to četl). No a bratia na Slovensku mají zase „pyžamovou“- tuším, že u příležitosti maturity přijdou studenti do školy v pyžamu (nevím ale jestli je to jen lokální, nebo na většině Slovenska)
Doplňuji:
Takže to nonstop nošení pyžama je v Šanghaji. Úřady to chtějí zakázat, ale moc se jim to nedaří 🙂
http://tn.nova­.cz/red/zajima­vosti/v-cine-zavedou-zakaz-noseni-pyzam-na-ulicich.html

Další odpovědi
vecernice

Tak já musím hrdinsky přiznat,že v pyžamu chodím po ulici docela často.Většinou mě u toho nikdo nevidí,protože je noc,ale občas někoho potkám,třeba policajty.Ještě se mě nikdo nezeptal proč jsem v pyžamu a to mám i to chlapský pruhovaný.

martina1

Některé modely mi přijdou jako pyžama a né jako trička.Nebo tílka co zakrývají jen titěrné kousky dekoltu se spíš hodí taky do postele.Záleží opravdu na vkusu.Ve třicátých letech ninulého století by se ženská neukázala nikomu cizímu ani ve spodničce a dnes by ta spodnička zakrývala přehnaně moc.Ovšem,když si představím,že by pánové ráno vstali a vyrazili do práce ve slušivých proužkovaných,fla­nelových pyžamech a k tomu apartní trepky,tak bychom se asi pobavily?

anonym

V Metru jsem viděl cca 30 lidí,měli staré kufry(papíráky),sta­ré šaty,boty.účesy,na prsou žlutou židovskou hvězdu.Jeli prostě do lágru.
Někde něco točili. Ale že by vzbudili pozornost – ani ne.
To když jsem uviděl v kantýně na letišti ve Kbelich tři regulérní esesáky – to se mnou cuklo.V první čtvrtvteřině mě napadlo:„....­..,voni se vrátili“!Ale mluvili česky,byl to kompars.
Jinak – kdyby si vyšli v pyžámku,tak proti tomu,jak některá monstra vypadají.....idyla.

lorja

Potkat večer veškeré naše vládní činitele v nočních košilích a čepičkou s bambulí na hlavě by mě k úsměvu přimělo.