annas

Svědčí o dodržování životosprávy, když se vejdete po 15 letech do maturitního či po 25 letech svatebního oblečení?

Podle Jana Sobotky

Obrárek
https://pixaba­y.com/vectors/su­it-jacket-shirt-tie-vest-black-310122/

Nejlepší odpověď
led

Ak dospelému človeku sa 25 rokov nemení design postavy, mal by sa zamyslieť nad sebou. Žije? Vyvíja sa telesná schránka jeho organizmu?
Pokiaľ sa mu postava nemení len vo veľkosti oblečenia, možno o ňom hovoriť, ako o človeku finančne úspornom (ale za predpokladu, že oblečenie nemení podľa módnej sezóny), svedčí to o schopnostiach jeho manželky, ktorej takto ostáva z rodinného fondu dosť finančných prostriedkov na posledné výkriky módy (prirodzene ženskej módy).

Další odpovědi
Kepler

Zpravidla ano, pokud nejde o chorobný stav (včetně podvýživy, bulimie apod.), aktivního sportovce, nebo těžce pracujícího člověka.

Drap

Nedá se jednoznačně říct, Jsou i jedinci, kteří sní co mohou, necvičí, chodí pravidelně na pivo a sou stále stejní, nebo snad ještě hubenější. U většiny populace to tak alespoň většinou funguje.

Mc Merkurion

… nic moc, když se ženská vdává v sedmém (přemejšlim, jaký i/y se píše v sedm-m, a vono tam je „e“) měsíci … to nejni vo životossprávě, ale vo krutý dietě !!!

annas

Někdo se cpe a je hubený, jiný jí jak vrabec, a kyne.

🙂