Hamon

Štěpánek – Lajovič: je to hodné finále Davis Cupu 2013?

Doplňuji:
Co nadělám… Nenadělám nic. Jen je možná na čase zamyslet se, jestli nexistuje nějaký vhodnější model.
Ostatně, tuším i pan Černošek prohlásil, že ten zápas byl až dehonestací Davis Cupu.

Odpovědi
cochee

No a co naděláš? Tipsarević se zranil, Troicki má zaracha za fet. Nikoho lepšího neměli. Představ si, že by se při čtyřhře zranil třeba Berdych, místo něho by asi musel nastoupit Rosol (přiznám se, ani neznám nominaci zbytku tenistů doplňujících český tým do čtveřice) – jak myslíš, že by ten zápas s Krkoňem vypadal?