SajmonModer

Stává se, že se dítě narodí s třemi rukami nebo s dvěma hlavami?

Vím, že se často stává, že se dítě narodí třeba bez jedné ruky nebo nohy, ale je tomu i naopak? Myslím tím, že se narodí i s něčím navíc?
Doplňuji:
hanulka11: Hrůza! Chudáci lidi, to bych nikdy nikomu nepřál!

Nejlepší odpověď
hanulka11

narodí se třeba se 6 nebo 7 prsty či s jinou anomálií
Doplňuji:
zde jsou horší případy
http://vlupca­.crazy.txt.cz/clan­ky/54937/anoma­lie-lidskeho-tela

Další odpovědi
blesk26

Teď to bude běžné v Japonsku …