Kubas11

Stane se něco monitoru na PC když na něm budu malovat přes papír?

Doplňuji:
tužkou opatrně

Nejlepší odpověď
vvaasseekk

To záleží ČÍM na něj budeš kreslit

Další odpovědi
VampGirl

Já to dělám běžně, když potřebuju „okopírovat“ na papír nějaký obrázek. Když budete pracovat opatrně a nebudete tlačit třeba příliš ostrou tužkou, nic by se snad stát nemělo. Záleží také na typu monitoru.

funky

pokud jde o lcd monitor, tak je lepší přes něj umístit tenké sklo, aby se do něj nevytlačila stopa od tužky.

anonym

také to někdy dělám na notebooku, hlavně s citem ;D