areka1

Srí lanka – sinhálština

Srí lanka – sinhálština – jestli někdo máte z cest po Srílance nějaký jednoduchý slovníček sinhálských výrazů, byla bych vděčná za jeho poskutnutí. Ráda bych se jednoduše domluvila s domorodci jejich jazykem. Na netu jsme prošla všechny možné stránky, ale moc tam toho není. Díky za typy. Nemám na mysli slovníky z prodejen.

Odpovědi
anonym

No, nevím. Našla jsem pod heslem „slovník sinhálštiny“ řadu odkazů. Hned ten první bych nejspíš zkusila pořešit. Mohla by to pro Tebe být ta správná možnost.
Digitální slovník česko-sinhálsky pro Windows, Linux, Mac OS …

Slovní zásoba slovníku se skládá ze: všech slovíček Expresního kurzu Sinhálštiny … sinhálsky lernen Slovník sinhálštiny Pro Váš počítač nebo Smartphone
www.jazykove-kurzy24.cz/slovnik-cesko-sinhalsky-software

Jazykové kurzy 24 pro samouky
Rychlé vyhledávání s textovým vyhledávačem sinhálštiny a češtiny … Slovní zásoba slovníku se skládá ze: všech slovíček Expresního kurzu sinhálštiny
www.jazyky-pro-samouky.cz/produkt…inovativni-slovnik-cesko…

areka1

děkuji, ale nechci nic digitálního