Spím deset – jedenáct hodin denně. Co si o tom myslíte?

myslíte, že je to zdravé nebo ne? myslím to vážně :-/

Odpovědi
anonym

Spánek je určitě zdravý,co já bych za to dal,mě stačí 5hodin,víc prostě nedám.

anonym

A kolik hodin spíš v noci? Já v noci, pokud nemám šichtu, tak 4+5 h. , ale lehnu si i přes den na hoďku.

quentos

viz odpověď na minulou otázku.

led

Organizmus si sám dokáže určiť, koľko spánku mu je potrebné. Preto akékoľvek nutenie sa na kratší, alebo dlhší spánok, organizmu neprospieva.
Ale v prípade neprirodzene dlhého, či kratkeho (nespavosť) treba sa snažiť odstrániť príčiny, ktoré k tomuto javu vedú

Luxx

to je fajn, aspoň nejsem sama.. taky spím tak dlouho :)