Pavel950710

Spánek po alkoholu a po noční…

Ahoj, chtěl bych se zeptat, čím to, že spánek po alkoholu není tak kvalitní, alespoň tedy u mě. Únava v průběhu dne pak přichází o dost dřív. A něco podobného se mi stává i po práci třeba do tří čtyř hodin v noci. I když spím třeba osm hodin, nevzbudím se pak úplně ready a bolívá mě hlava. Neobjevuji Ameriku, jen mě to více zajímá. Díky

Odpovědi
Drap

U každého se takovéto věci projevují jinak. Rada je ale snadná. Nepij alkohol a takové stavy po něm tedy nebudeš mít.

GM

Já jsem většinou po noční spala tak špatně jako po alkoholu a max. 4 hodiny a probouzela jsem se s pocitem kocoviny, obzvlášť po 3. noční 12hod. směně.