Miroslavst

Souhlasíte s tímto článkem? Prozradí barva…?

http://www.no­vinky.cz/zena/styl/2141­02-co-o-zenach-prozradi-barva-jejich-spodniho-pradla.html
Je to tak nebo s tím nesouhlasíte? Jakou barvu používáte vy?

Nejlepší odpověď
verka

Nemusí se jednat o spodní prádlo, aby barva prozradila váš charakter. Psychologie barev hraje důležitou roli i v jiných „oborech“. Ale samozřejmě krajky v červené nebo černé určitě vyjadřují záměr a já bych si je nevzala třeba k lékaři, tam volím bílou / s kapsičkou na poplatek 30,–kč/

Další odpovědi
BEAES

Nedávno jsem se na to ptala, osobně si myslím, že toho barva prádla moc neprozradí, stejně většina nosí bílou a černou a pod průhledné tělovou.

anonym

jsem přesvědčená že barva spodního prádla prozradí o ženě co si v určitou chvíli přeje,když jde na rande a očekává intimitu určitě si neveme šedé prádlo,a když jde k lékaři tak si veme něco decentního,ale jakou má žena povahu a jaká je to spodní prádlo neřekne