Sonush

Sony Vaio Fit 15E vs. MacBook Air 13"?

Šetřím si na notebook, ale nevím, jaký si mám koupit a váhám mezi těmito dvěma… Využívala bych ho nejspíš k surfování na netu, poslouchání písniček, sledování filmů a hry bych hrála nenáročné.

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud jde o funkci (browsdání, audio, video…) jsou dostatečné oba – ale proč si chceš koupit designovou frajeřinku, když ke stejnému účelu by ti postačoval notes za třetinu až polovinu ceny?
😉

Další odpovědi
setapouch

Jeste doplnim gecco – tohle je typicke vyuziti pro tablety. Kouknul bych i po nich.