Marty21

Snímání klávesnice, legálně..

Potřeboval bych program který bude snímat klávesnici, ale nechci aby byl skrytý jako Keylogger, stačí když pobeží v liště jako záloha, kdyby se mi neuložila data.

Odpovědi
Hamon

Keyloggery obvykle pracují tak, že si data bufferují a ukládají je po blocích – kdyby měy ukládat každý stisk klávesy, mohla by je prozradit disková aktivita.
Spíš bych doporučil změnit nastavení ukládání. Jde to v aplikacích Microsoft Office a určitě v každém použitelném kancelářském balíku. Možná napiš, o kterou aplikaci ti jde, uvidíme, třeba tam jde zmenšit interval ukládání také.

arygnoc

čo tak ich ukladať priebežne (ctrl+s), to je toľko práce?

pracujem s dlhými textami a nestrácajú sa mi, som naučený prakticky po každej vete na ctrl+s.