Posspi

Sledujete wrestling, případně máte nějakého oblíbeného zápasníka? Myslíte, že je sport nedoceněný?

Krásný den.

Zajímalo by mě, jestli sledujete wrestling, protože za mě se jedná o velice zvláštní a unikátní sport, který na jednu stranu může, ale na druhou nemusí být předem domluvený při zápase v ringu. Koukal jsem a nejvíce mě zaujal Hulk Hogan, který zároveň působil i jako herec (leč průměrný, ale přece) a baskytarista.

Tuhle jsem si našel, že i nynější hollywoodská hvězda Dwayne ,,The Rock" Johnson si při zápasech zažil své, což jsem předtím vůbec nevěděl. Nejvíce se mi asi líbí jednotlivé údery, tahy a vítězný „knockout“. Jak to vidíte svýma očima?

ZDROJ: https://www.tvgu­ru.cz/hulk-hogan-byvaly-super-drtic-ringu-baskytarista-a-herec-si-i-pred-sedmdesatkou-drzi-perfektni-kondici/

Odpovědi
Kepler

Je to surový sport orientovaný spíše na efekt. Takové já nemusím.

elkon

Je to jen hraní na zápas, markýrování.

Rokio

Wrestling je v podstatě umění. Zápasníci to mají nacvičené. Něco jiného ale je ta nejvyšší soutěž.

nyjono

Přijde mi to jako představení. Prostě pro diváky.
Mám kamaráda, co pár kluků trénuje. Bývalý zápasník.

anonym

Je to blbost.

Stejně jako muzikál nebo film, wrestling nemá v kolonce „sport“ co dělat.

Emefej

Nesleduju.

milan103

Zajímavější než wrestling mi přijde MMA