Shoehardt

Fandili jste bratrům Pospíšilovým a sledovali jste je v době, kdy excelovali v kolové?

A ještě podotázka – mrzí vás, že se kolová dostala u nás na okraj zájmu?

Nejlepší odpověď
dubraro

Ano, v jejich době jsem je sledoval.

Další odpovědi
Drap

Ano. Kolová byla téměř vždy u nás na pokraji zájmu. Pravě Pospíšilové ji díky svým výsledkům , alespoň občas posunuli vpřed. S jejich odchodem odešel i zájem o kolovou. Samozřejmě kromě menších skupinek, kteří se jí věnují a doposud hrají.

Emefej

Kolová se na okraj zájmu nedostala, ta tam byla vždy.

Kepler

Jo, ve své době opravdu excelovali a jako kluci jsme je obdivovali. Dokonce jsme se pokoušeli hrát kolovou na ulici, s obyčejnými koly. Tak jsem se naučil vyplétat ráfek a centrovat jej. Škoda, byl to zajímavý sport.