snarkon

Lze projít technickou kontrolou se skútrem 50 ccm s vadným el. starterem??

zdravim mám takový problém mám skútr 50 a chtěl bych udělat technickou ale nefunguje mi elektrický startér jen manuální projdu stím technickou?Děkuji

Odpovědi
Lukky

Na to bych se nespoléhal… startování je první věc, kterou používáš, když sedneš na motorku 🙂 Zkus tento obchod – http://www.mo­toborney.cz/ – mají tam spoustu kvalitních věcí, náhradních dílů a doplňků. Tam Ti něco doporučí 🙂

mojitek

já myslím,že by neměl být problém.Pokud je to i nakopávačka,tak účel to splní -nastartuje to tak nebo tak.Lepší bude zajít někam na STK a zeptat se techniků,at máš jistotu.