Mravenec

Ezo-šizobáby Ti naordinují leccos, když na to máš. 🙂

Pepa25

Holt dnešní doba … vezmu bylinky a čaje a další užitečné věci a přifařím k tomu něco, co v lepším případě nefunguje a v horším může klidně i škodit (mimochodem takto fungují i dezinformace). Ještě že máte tu „zlou EU“, která nedvovoluje prodávat produkty s monoatomickými prvky jako doplňky stravy, ale jen jako tinkturu na vnější použití.

Dochy

Existují i horší. A reálně: Ano. Kdyby ne, podobné produkty by brzo pochcípaly hlady.

Pepa25

Mimochodem, když už jsem zmínit dezinformace – je podivuhodné, jak moc jsou propojení s ezoterikou: https://hlida­cipes.org/nasi­li-ve-jmenu-lasky-bude-li-to-treba-konspirace-qanon-v-cesku-misto-trumpa-haji-kreml/

cochee

Citace: „Složení: Platina, Zlato, Stříbro, Rhodium, Ruthenium – vše v koncetraci 600ppm, v utajeném poměru“ 😁 no tak ten poměr je mi skutečně velmi hluboce utajen 😁

Dochy

Mno předpokládám, že víš kolik má být v roztoku těch kovů, ale nevíš, jestli je tam víc zlata nebo stříbra, Ale reálně, pokud by to někoho zajímalo, tak si to nejspíš zjistí.