Niikii

Škola v zahraničí,opět 🙂

Ahoj jak už jsem se tu před chvílí zmiňovala o tom,že bych chtěla studdovat střední nebo následně vysokou školu v Americe (např. v Bostonu) moc to nechápu.Dívala jsem se na sránky student agency a moc mě to láká,ale dejme tomu,že bych tam šla studovat střední školu..jakou práci nebo vysokou školu si pak můžu najít v Čr? a jaké zaměření bych tam studovala?Chápete mě?aby mi to k něčemu bylo..Děkuji

Nejlepší odpověď
Bunnik

To chápu… ale proč chceš studovat v Americe, když chceš potom žít v ČR? Jestli je to jen aby ses podívala po světě, jdi normálně tady do školy a pak se učastni různých vyměnných zájezdů a programů typu erasmus… Třeba moje kamarádka teď studovala rok v Německu a pak bude navazovat studium tady… nebo se jezdí třeba s jinými programy – jiná moje kamarádka byla minulý rok o prázdninách měsíc v Americe a letos měsíc na Sicílii a bylo to spojeno s praxí…

Další odpovědi
ReHu

A jak máme vědět, jaké zaměření, když nevíme, co tě baví a co bys pak chtěla dělat?