rysekl

Skenování přes tiskárnu HP LaserJet 3055

Dobrý večer,
mám již 10 let tiskárnu HP LaserJet 3055 a na starém PC WinXP jsem normálně skenoval do PDF, ale teď mi to již vůbec nejde. Automaticky se mi nenainstaluje žádný program a žádný originál nemůžu najít.

Prosím o radu případně odkazy.
Děkuji.
Doplňuji:
Ten první odkaz je pouze na program, který stejně nefunguje, protože je TRIAL a ten druhý odkaz mě přesměruje na stránky HP a tam stejně nic nenajdu

Nejlepší odpověď
anonym

Stáhni si ovladače ze stránek výrobce http://www.sol­vusoft.com/cs/up­date/ovlada%C4%8De/a­ll-in-one-tisk%C3%A1rna/hp-hewlett-packard/laser­jet/3000/3055/ nebo tady si vyber podle operační systému http://h20000­.www2.hp.com/biz­support/TechSup­port/DriverDow­nload.jsp?prod­NameId=1140780&l­ang=cs&cc=cz&t­askId=135&prod­TypeId=18972&prod­SeriesId=1161389

Další odpovědi
mosoj

Ještě jsem neviděl ovladač tiskárny trial. Ovladače jsou na obou odkazech. Pokud to nezvládáš nech si to od někoho zkušenějšího nainstalovat.
Prostě si musíš stáhnout ovladač pro win 7, pokud je máš.