Avatar uživatele
anonym

skenování

Jak mám naskenovat maturitní vysvědčení tak,abych ho mohla poslat zaměstnavateli mailem?Potřebuju k tomu nějaký program?Vůbec si nevím rady.Radka

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5095 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

skener v první řadě. a ten photoskop nepotřebujete!!!
Stačí jakýkoli program na úpravu fotek, třeba i malování.
Naskenovanou stránku uložte kam chcete, pak otevřete třeba v tom malování a ořízněte přebytečnou černou plochu, nebo to klidně nechte.
Pak dejte mejl a v něm přiložit soubor. Procházet-najděte ten obrázek toho vysvědčení kam jste ho uložila a pak už jen odeslat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

potřebujete k tomu hlavně scanner a pak program Adobe Photoshop. Máte-li tyto dvě věci, pak už se to dá zvládnout víceméně intuitivně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Toruk

Zpravidla každý skener (potažmo každá výstupní periferie) má svůj obslužný software. Skus hledat mezi programy podle názvu výrobce skeneru. Jinak taky ve Windovs je též možno skenovat přes systémovou aplikaci Prohlížeč obrázků (nebo podobný název- jsem teď na Linuxu, tak nevím stopro).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chico

Stačí scanner s příslušným dodávaným softwarem, při nejhorším pokud nemáte ani scanner tak to mužete vyfotit a oříznout jak potřebuete pri nejhorším i v malování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Když si nebudete umět naskenovat vysvědčení sama,zajděte s ním do knihovny a požádejte knihovnici,aby vám ho naskenovala a odeslala na vaši emailovou adresu.Z té ho pak můžete poslat svému zaměstnavateli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet