morče

Sháním pro syna levně snowboard prkno, poraďte, dík

scháním pro syna prkno snoubort na kolečkách levně nebo kdo daruje,je začátečník

Nejlepší odpověď
iceT

zkuste treba bazary nebo zastavarny v okoli sveho bydliste,tam se vzdycky neco najde.

Další odpovědi
BEAES

Zkuste si dát v nejbližším supermárketu inzerát, třeba vám někdo nabídne.

anonym

napište mi na email a já vám pošlu dvě kluci na nich už neřádí a mě tu jen zbytečně leží,