uccello

Seženu bezdrátové dálkové ovládání pro zrcadlovku Sony A58 do 1000Kč?

Na megapixelu jsem chtěl koupit tento: http://www.me­gapixel.cz/apu­ture-pro-coworker-1s-dalkove-ovladani-sony
Bohužel ale není kompatibilní s modelem A58 a tak mi doporučili jiný za 1700 Kč, což už mi připadá za takovou jednoduchou věc moc. Nevíte o nějaké alternativě? Prosím o odkaz. Děkuji

Odpovědi
anonym

Pokud vím, nemá Sony A58 přijímač na bezdrátové spouště, takže buďto musíš použít spoušť kabelovou a nebo bezdrátovou, ale s vlastním přijímačem – takže RM-VPR1 je asi jedinou variantou té bezdrátové.
Pokud neakceptuješ cenu, zkoušej bazary (Aukro…).