vlk samotař

seká se mi počítač vše jde normálně pak se sekne a po pár minutách se rozběhne

Doplňuji:
Zapoměl sem dodat že jsem amatér a prosím vysvětlit po lopatě děkuji.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkusil bych vyčistit cache
Otestovat RAM, pevné disky, CPU, grafiku

Další odpovědi
Sůwa

Odpovím otázkou: Jak často čistíš PC na př. CCleanerem od nežádoucích souborů? Jak často čistíš PC od případných virů nějakým spybotem, na př. Search&Destroy? Pokud ani nevíš, co to je, tak se nediv. Můžeš dál pokračovat v diskuzi, určitě se tam někdo podívá.

bolak

A seká se ti to samo o sobě, nebo jen když něco děláš? (například máš puštěné odpovedi.cz)

Zkus si založit nový účet ve Win, a zkus pracovat v něm.
Pokud se to bude sekat i v novém účtu, je to záležitost hardwaru.
Pokud to v novém účtu bude chodit normálně, je to záležitost softwaru.

Pokud je to záležitost softwaru, mrkneš se do správce úploh, jestli tam nemáš nějakej trojan, kterej ti zatěžuje procesor nebo paměť. V případě že ano, smažeš ho. Jinak uděláš to co ti radí chůwa Sůwa, stáhneš si patřičnej software a vyčistíš si disky od různýho software bordelu a holubích výkalů. Pokud nepomůže ani tohle, budeš muset zkusit buď obnovení systému nebo si založit nový účet.

Pokud je to záležitost hardwaru, doneseš to do krámu, do PC opravny. (ne do samoobsluhy)