sgr

seká se mi notebuk

čus lidi vlastním notebuk HP a seká se mi když zřeba serfuju na google tak se sekne a nejde nic ani vypnout ve startu tak to musím vypnout ručně což se nemá neví někdo co s tím notebuk je ještě rok v záruce a už 12 krát byl v opravě a není to tím že s tím vůbec neumím mám všechny programy originál potřebuju vědět závadu alespoň přibližnou dík
Doplňuji:
ne nepletl jsem se byl 12 krát v opravě jsem ho donesl domů a nešel zapnout,pak nešel zvuk protože tam chyběly programy,a pořád něco

Nejlepší odpověď
www

12 x na opravě a je ještě v záruce? Tos snad špatně napsal!
I kdyby 2 x, dej ho tam znovu a pak případně odstup od smlouvy, vyměnit za jiný atd.
Málo info.
Doplňuji:
Ke tvému doplnění:
Proč ho tedy ještě máš, jsi-li jistý, že to není tvýma rukama? Vrátit!

Další odpovědi
briketka10

opravdu nechápu proč ho nevrátíš ??
já bych měla už dávno nový od jiného prodejce a jinou značku !!

můj názor..

richards

Je to teda napsáno zvláštní hatmatilkou bez jediné tečky pro zakončení věty ale budiž…

Sekání u notebooku je nejčastěji způsobováno přehříváním. Zkontrolovat chlazení (třeba něco zkazili v opravně a notebook nechladí), popřípadě přeinstalovat windows. Lépe by se pracovalo s více informacemi jak již napsal www.