Veettle

Se kterými hlavími problémy se potýká Indie?

Odpovědi
Pepa88

Extrémní sociální stratifikací (tj. ohromná nerovnost obyvatel).
Přetrvávající vliv kastovního systému (přestože byl zakázán).
Přelidnění.
Hlad a bída.
Nevymahatelnost práva (proto se firmy stěhují spíše do Číny než do Indie, přestože tam jsou také levní pracanti).

A dál z hlavy nevím… Ale mrkni na tetu wiki, tak ví většinou vše…

Braník

Myslím,že s cikány,se špínou a závadnou vodou a s tím,že nejedí hovězí,jejich posvátnou krávou,která jim všude kálí.

bindi

Já bych asi jen doplnila Pepu; korupce – z toho vyplývá ta nevymahatelnost práva a nedůvěra v úřady) a potom mizerná infrastruktura. Něco jako naše teplovody a plynovody, kanalizace jim chybí.
Vzdělání je sice dostupné, ale pokud má být kvalitní vyjde to dost draho.
Také chybí přísnější normy ohledně chemických látek… – velká znečištění.