Bullner

Samsung galaxy tab 3 lite, máte ho někdo?

chci si ho koupit , protože se mi celkem zalíbil , ale je dobrý ?

Odpovědi
Prokop Buben

Když se ti zalíbil, tak si ho přece kup, a neptej se… Nebo se ti snad zalíbil jen vzhledově (IMHO poslední na co bych při koupi čehokoliv koukal)?

jestli chceš posoudit technické parametry, tak bys asi taky měl uvést, na co ho chceš používat.

Každopádně technicky dobrý není. Především má slabou RAM, špatný displej a špatný „fotoaparát“ (P.S.: měl jsem ho nedávno necelé 2 dny pújčený na testování, a testuju telefony i tablety docela často, takž vím o čem mluvím)

A můj čistě osobní pohled: je to prostě jen tablet, což beru jako naprosto zbytečně vyhozené peníze. Snad jen verze SG Tab 3 3G pro pro ty, kdo nemají jiný telefon, nebo ho chtějí používat pro své další tel. číslo, by se vyplatila. Verze SG Tab 3 Lite je podle mě dobrá sotva tak na hraní dětem mezi 8–12 roky?