Rozvod a veřejnost

Dobrý den, manžel si po 20 letech manželství našel milenku na internetu a podal žádost o rozvod. Jelikož jeho nynější přítelkyně řeší vše za něj, chtěla bych se zeptat jestli může jít i k rozvodovému stání, nebo je možné tomu nějak zabránit, neboť bych se s ní nechtěla setkat.

Nejlepší odpověď
standa

K soudu mohou být (vedle účastníků řízení) pozvání i svědci, tomu nezabráníte.

Ale prakticky to v tomto případě na 99% nehrozí, nebojte 🙂

Další odpovědi
silonka33

rozbyte mu pocitac nebo ji pak soudu nepujde bude totiz lezet v nemocnici stejne si to zaslouzi a on je to stary v.. nechod te nikam nic jim nepodepisujte at puknou steky haha

Zdroj: donich jsme svami