zjentek

Rozpoznám jednotlivý složky IZS podle houkačky?

Liší se mezi sebou typem houkání? ;)

Vezměme SI takovou ČR- V USA bylo tohle khoukání naprosto zřetelný a hned se vědělo, komu patří a tady na Prajzske nikdy nevím, jestli jedou hasiči, sanitka, nebo co vlastně.. ;o

Existuje třeba appka, kde by bylo možný si poslechnout výstražný zvuky integrovaných záchranných systémů jak našich, tak celýho světa?

Líbilo by se vám mít podobnou appku v mobilu? Podpořili byste při zrodu start-upu vznik takový aplikace finančním příspěvkem?

Nejlepší odpověď
Klaproth

U starých hasičských aut bys to poznat mohl, ty houkaly čistou kvartu. U mderních sirén to nepoznáš.

Další odpovědi
Emefej

Podle houkačky to rozeznáš velmi snadno. Pokud houká na červeném autě, jsou to hasiči. Pokud houká na sanitce, bude to záchranka, pokud tam maj napsáno „Pomáhat a …“ půjde zřejmě o policii.

dubraro

Nerozpoznáš, neliší se.

Mc Merkurion

… jen ji mezi nima najít: https://play.go­ogle.com/store/se­arch?q=KLAKSO­NY%20DO%20AUTA%2C%20FAN­F%C3%81RY%2C%20SIR%C3%89­NY&c=apps

zjentek

@Emefej: A když sedíš na míse a po ulici ti přejede „houkačka“, co uděláš? Jak se dozvíš, jestli hoří, nebo je někomu blbě anebo tam cajti někomu zrovna pomáhají?

Emefej

Když sedím na míse, řeším důležitou věc a houkačky mě nezajímaj.