Louda

Rozpadl se obraz tedy nemohu ani změnit rozlišení ani zadat obnovu kat to napravit

Doplňuji:
Dell Gx620 SFF P4 3, 2 Win XPP monitor KEC -CAD14MGKL 50/60 Hz

Odpovědi
anonym

Manželce se také rozpadl obraz, ale obnova šla v pohodě, z rozlišením jsem jí také nic nedělal, stačilo trochu duvilaxu, pár hřebíčků, kladívko a svěrky.
A má obraz zase pěkně v rámu na stěně.

Jestli chceš serioznější odpověď tak je důležité, trochu promlém upřesnit, to znamená jaký operační systém, jaká grafická karta, jaký monitor, verze stávajícího ovladače a trochu rozepsat ja se to rozpadnutí projevuje.

vaiko

I tak je to stále málo informací..zkusils aspon něco? restart, nouzový režim, poslední známá funkční konfigurace dále kontrola HW může to být problem s grafikou -může se přehřívat např. když odejde ventilátor nebo je zanešený chladič prachem-pokud všechno OK -pak zkouška v jinym PC. Nebo monitor samotný zkus jiný nebo tentvůj zkus jinde…