Gami.Pet

Rozlišení obrazovky

jaké je toto rozlišení převedena na cm ?? 1366 × 768 díky předem..

Odpovědi
mosoj

To se na cm nepřevádí a také to není rozlišení ! Z této velikosti obrazu a skutečné velikosti obrazovky pak vyjde opravdové rozlišení v DPI. Přijatelné je 150 DPI velmi dobré 300 DPI. DPI je počet bodů na 1 palec. 1 palec = 2,54 cm.
Doplňuji:
Příklad.
Rozměr 1366 × 768 pix. je poměr stran 16:9

Pro obrazovku o rozměrech 32 cm x 18 cm bude pro rozměr 1366 pix x 768 pix rozlišení 108 DPI !
Pro obrazovku o rozměrech 16 cm x 9 cm bude pro rozměr 1366 pix x 768 pix rozlišení 216 DPI ! Tedy o hodně lepší obraz bude na menší obrazovce.

Atd, atd .........

nudleater

je to v nanometrech.