Avatar uživatele
Lucy13

Rozhodnutí..

Na internetu jsem si našla web stránku, kde si můžu koupit nasazovací vlasy. Je to výhodná koupě, ale nemůžu se rozhodnout jestli si je mám koupit, protože moje vlasy mám dlouhé po ramena. Jestli to má vůbec cenu si je kupovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, aramah před 5029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Nasazovací vlasy? Co si mám pod tím představit? Prodlužování přiděláním umělých/přírodních vlasů? To asi ne, když je to koupě. Můžete mi poslat ten odkaz, ať vím o co jde?

Mě to přijde jako zbytečné vyhazování peněz, navíc zas tak krátké vlasy nemáte.

Jestli máme na mysli stejnou techniku, tak vlasy se špatně rozčesávají, protože vždy narazíte na „spoj“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nasazovaci vlasy?To slysim poprve,co se vsechno dnes neda koupit,dle fotecky usuzuji,ze by byla skoda ty vase skryvat!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Má to význam vtedy, pokiaľ by šlo o zásadnú zmenu výzoru bez ujmy na originál vlasoch. Napr.bruneta-na blond. Vlasy je možné schovať pod paruku. Ale pri nákupných cenách 3–4000 Kč treba uvážiť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Koupit, nekoupit, kupte vyhodit je můžete vždycky.Pokud jste tak nerozhodná jako já, tak budete litovat dvakrát. Že jste koupila, nebo že jste nekoupila.Já osobně bych nekoupila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nasazovaci vlasy,myslite tim paruku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

DOBRÝ DEN LUCY13.VE VAŠEM PŘÍPADĚ NEKUPOVAT!!!
PROČ BY JSTE SI MĚLA HYZDIT VAŠI KRÁSU-???
ČÍM VÍCE JE ŽENA PŘIROZENÉ KRÁSNÁ,TÍM LÉPE.
PEČUJTE O SEBE,HÝČKEJTE SE,ALE NEHYZDĚTE SE A UŽ VŮBEC SI NEBERTE PŘÍKLAD Z UMNĚLÝCH MANEKÝNEK A HEREČEK.VÍM O ČEM MLUVÍM-PO JEJICH PROBUZENÍ BYJSTE JE I PŘESTY JEJICH
PLASTIKY NEPOZNALA,JAK NEJSOU Z VELKÉ VĚTŠINY HEZKÉ.JE TO ZNÁMÝ FAKT.TAKŽE BUĎTE RÁDA,ŽE JSTE TAK SEXY HEZKÁ A NEDĚLEJTE HLOUPOSTI!!!---ZAJ-PO

Zdroj: DLOUHOLETÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fira

Jestli nevíš co z prachama a zdá se ti že vlasů máš na hlavě málo tak si je kup.Proti gustu není dišputát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SETH

Pánové bez sebevědomí nosí tupé. Jste na tom taky tak? Asi jen testujete, kdo vám na takovou hloupost odpoví.
Tak jste dostala i mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jde také o to, pro koho ta výhodná koupě je. Pokud to je levné, než běžně, asi to bude na úkor kvality. Buď kvalita spojů nebo vlasů, …
Pokud máš vlasy po ramena, myslím, že to je zbytečné. Nedávno jsem viděla napojené vlasy, byl to jiný odstín a při rozpuštěných vlasech pohled ze zadu – hrůza. Nejen barva, ale i vzhled vlasů byl jiný.
Moc záleží na stylu napojování, kvalitě provedení, kvalitě vlasních vlasů, kvalitě nových vlasů, šetrnosti následné péče atd.
Pořádně si to rozmysli, podívej se po někom, kdo už procedurou prošel ze stejného salonu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl