Kazatel

Rozhodli-li byste se přesídlit trvale do jiné země, co vše za starosti navíc by to přímo pro vás znamenalo?

Odpovědi
zjentek

Z ČRdele? Ve všem jenom úleva synku, JENOM ÚLEVA!

cappuccino

V prvni rade se musis naucit jazyk, abys mohl vykonavat sve povolani.
Bez prace nemas bydleni, bez bydleni nemas praci. A pak je nejlepsi zacit v nejake mezinarodni firme, kde je cizincu vic.

MichP

Musel bych vyřešit práci, bydlení, jak se v dané zemi chovat (v muslimské zemi třeba nepůjdeš nahý že…), Jak tam přesunu své věci…

Bylo by toho dost.