Avatar uživatele
tyrox

Jaký je rozdíl mezi guaranou, maté a ženšenem?

Dobrý den, dnes jsem si trochu málo četl na internetu o těchto třech „pomocných“ prostředcích k lepšímu duševnímu a fyzickému výkonu. Moje otázka na vás tedy zní, zdali jste zkusili, už nějaký z těchto produktů a pokud ano, jak působil. Popřípadě máte představu, který je z nich nejefektivnější? Předem díky za odpověď.

Tak jsem koupil guaranu v tabletách. Uvidíme, jak se předvede. Každopádně díky všem za odpovědi 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: tyrox

Zajímavá 0 před 3069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chachar1922

Pravidelně užívám guaranu. Možná, že na únavu to pomáhá, ale vyzkoušela jsem dva výrobce. U prvního jsem poznala lepší soustředění a u druhého z lékárny mám menší pochybnosti o účinku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kendynka

Guarana obsahuje především kofein – rozdíl oproti kávě je ten, že se uvolňuje pomaleji – déle jste aktivní. Výborné při delších cestách autem a při pravidelné konzumaci je člověk fit (po všech stránkách…) Ženšen je dobré užívat dlouhodobě k udržení tělesné kondice…Maté je dobré na trávení – pijí jihoameričtí pastevci aby lépe trávili maso…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Pokud potrebujes zvysit dusevni aktivitu, pripadne prekont unavu, doporucuju mate (vynikajici jsou listy rudodrevu, ale ty nesezenes)…
Zalit studenou vodou (cca polevkovou lzici na litr), pomalu privest k varu a tak pulhodinku udrzovat tesne pod bodem varu…
😉
Akorat – neprehanej to…
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek