SpeedyCZ

Rostou nám oči?

Dobrý den, rostou nám oči(zvětšují se)? Děkuji
Doplňuji:
Tak co? :D

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem, že V průběhu života člověka se zvětšuje čočka a její hmotnost narůstá (mezi 10. a 20. rokem života je hmotnost čočky asi 150 mg, mezi 30. a 40. rokem asi 180 mg, a po 70. roce dokonce až 240 mg).

Zdroj: http://www.od­bornecasopisy­.cz/index.php?id_do­cument=37974

Další odpovědi
dědapetr

Rostou jako všechno:oči,u­ši,nos,ruce,no­hy atd.

kocickaaa

Myslím si že nerostou … mozna se jen mění

faustka

ano rostou, prodlužují se do délky, dle genetické dispozice. Muže se tedy proto zhoršovat např. krátkozrakost. Informace od oční lékařky