misicka2310

Rodinný dům

Dobrý den, už jsem se jednou ptala ale dostala se mi jen jedna odpověd a ta mi moc nepomohla chtěli by jsme s přítele postavit rodinny dum někde tady u nás okolí Karviná Rychvald ,Petřvald atd nevím jesli je to dřevostavba ale slyšela jsem i leták nám přišel domů že se za dům i s pozemkem splácí 4–5 tisíc měsíčně a tím že ho splácím měsíčně bude jednou náš leták semm samozdřejmě já chytrá :) vyhodila poradte pokud víte děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím co myslíte,ale mám pro Vás jeden typ, Ekonomické stavby mají nový program na splátky,jde o to,že splácíte méně,jelikož Vám dají na střechu solární zařízení,nebo jak se tomu nadává. No koukněte na www.ekonomicke-stavby.cz

jsou ale zděné 🙂

Další odpovědi
.

jen bych chtel napsat, abyste si davali pozor na nejake pochybne nabidky a vse konzultovalil s pravnikem.
radsi jdete do klasicke hypoteky. ja osobne bych pokud bych mel penize navic dneska nesel do stavby a zadluzeni se, ale koupil treba byt a ten pronajimal.
a az ta krize prejde bych treba dosetril, byt prodal a zacal stavet „temer“ za sve.
ale kdy ta krize prejde nikdo nevi, za rok? dva? 10–20 let? asi jsem pesimista 🙂
Doplňuji:
jeste bych chtel doplnit, ze je prokazane, ze hypoteka je zdravotne zavadna! je to neustaly podvedomy stres (20–30 let?).
ono splacet 5–7–10000 mesicne se muze za dobre situace zdat bezproblemove, ale jak to bude za par let? za dvacet? tim ale nechci odrazovat od splneni si zivotniho snu, jen upozornuji na rizika. hodne stesti!

Džanička

Můžete si zažádat o katalog na tel.775909098,nebo na www.welfast.cz Mají tam třeba RD 5+1+G,už.plocha 151,41 m2 za 7.891 kč měsíčně.(To je jen příklad),ale musíte mít vlastní pozemek,a dát asi 150 tisíc jako zálohu.Třeba vám na toto dají hypotéku,domek vám postavý,a vy pak jen splácíte ten zbytek.Zkuste se na to mrknout.Je to normální stavební firma,u které se nemusíte bát o peníze..

čárlí

Ja vždy rostu, když slyším jak splátka bude např 7000 měsíčně a je to jednoduché.
To je jen část důležitého údaje. Podstatné je kolik fakticky zaplatíte celkem a ještě podstatnější je kolik zaplatíte celkem na úrocích. To znamená, že musíte vědět kolik zaplatíte měsíčně, ale zároveň jak dlouho to budete platit.
U hypoték při delším splácení zpravidla přeplatíte původní pořizovací cenu domku nejméně o 50% díky úrokům. To podle délky splácení. Čím déle splácíte tím máte menší měsíční splátku, ale celkově na úrocích zaplatíte více.