MichalM.M

Rekreační vs kondiční

Jaký je podle vás rozdíl, mezi rekreační a kondiční kulturistikou?

Nejlepší odpověď
quentos

řek bych, že je to už v názvu – rekreační kulturistka se chodí kulturistikou jen odreagovávat, kdežto kondiční kulturista se s její pomocí udržuje v kondici a snaží se „vymáknout“

Další odpovědi
Bunnik

Rekreační – že zajde do posilky jednou za uherák, kondiční – chodí pravidelně a tvrdě maká!

mojitek

rekreacni – cvicite jednou za cas,treba jednou tydne.
kondicni – cvicite cca 2 krat tydne,piánko
ale v podstate jde o jedno a to samy.Vysledek temer zadny,jde spis o to hlavne uplne nezlenivet