muhamed

reklamace sluchatek kdyz…

Mam sluchatka skull candy od vanoc, uz kdyz jsem je poprve pripojil k telefonu, tak nesly basy jenom kdyz jsem zmackl nejake tlacitko co je na snure, tak jsem to prelepil lepici paskou pak hraly perfektne. S tim bych se smiril, ale ted to muzu lepit jak chci,ale porad to nejde. U tech sluchatek byly nahradni spunty, ale ty jsem poztracel. Tak se chci zeptat jestli mi to reklamujou nebo aby mi vratili penize. Diky

Odpovědi
Drap

Musíš se pokusit dohodnout s prodejcem. Výrobek předložený k reklamaci by měl být kompletní.

vaiko

Ujasni si co chceš v případě, že ti to uznají a sluchátka budou mít neodstranitelnou závadu můžeš si vybrat jestli chceš nový nebo vrátit peníze a to uveď do reklamačního listu. A to, že nedodáš nějaký náhradní špunty by něměl být důvod pro odmítnutí reklamace. Reklamuješ sluchátka né špunty.

Fyzik

zajímavá věc s těmi basy. tipoval bych z vlastní zkušenosti: sluchátka mají mikrofon, který je veden spolu se sluchátky jedním !čtyřkontaktním! TRRS jackem. Je známo že sluchátka Apple a Nokia, přestože mají tentýž TRRS jack, vedou mikrofon přes jiné kontakty a tudíž jsou mezi sebou nekompatibilní (hraje ve sluchátkách jen jeden kanál a zní to divně). Když jsem stisknul tlačítko, fungovalo vše v pořádku, ale zase tím člověk přijde o tu původní funkci tlačítka. Tak možná, jak to bylo stisknuté dlouho, tlačítko odešlo a je po srandě.

ale zkusit bych to reklamoval, výrobci jsou dnes štědří :)