DejfCold

Reklamace bez účtěnky a hotově

Nedávno jsem v ElectroWorldu koupil sluchátka. Jenže dnes mi zacali hrat jen nepul a normalne hraji když se s Jackem zahybe a přitom se ještě musí drzet. Jenze jsem ztratil účtenku a platil jsem hotove… (no ona nekde bude,jenze absolutne nemam paru kde). Ještě navíc při nakupu byli v jiné, nez originalni krabici, ale byli poslední, tak jsem je vzal. Kód byl preskrtan a vedle nej je napsane jmeno sluchátek, které jsem kupoval. Krabici porad ještě mam v puvodnim stavu (ale i ten puvodni stav nebyl nejak super, ale sluchátka vypadali dobře, tak jsem je vzal). Pujde to nejak vymenit? děkuji.

PS. krabice je od sluchátek philips SHP2500 a sluchátka jsou SHP190010
Doplňuji:
Tak jsem se na to vykašlal a opravil si je sám… a fungujou jako předtím :)

Nejlepší odpověď
Drap

Můžeš to zkusit. Pokud ale nebudou chtít, tak nemáš jak prokázat, že jsi ty sluchátka koupil u nich.