Řazení filmů podle mého

Když jsem si stáhla 3 díly Nekon.příběhu a chtěla si je vypálit,i když jsem si je do Nera 6 naskládala podle čísel,stejně se mi to vypálilo jinak,na přeskáčku.Asi podle trvání filmu,nejprve dvojka,pak jednička a pak trojka.Jak to mám udělat,aby to šlo podle mého,ne podle velikosti filmu.

Odpovědi
kablik

asi se to řadí podle abecedy v názvu jednotlivých dílů, přesvěč se, je to dost možný a zařid se podle toho…