Půjde potom nastavit do notebooku místo slovenštiny čeština?

Koupil jsem nový notebook a omylem jsem kliknul na slovenštinu a nyní NTB se mnou komunikuje v tomto jazyce. Půjde po ukončení nastavení změnit jazyk?

Led, netvrdím, že slovenčina je špatná, ale přece. Už píši z nového NTB, kde jsem si češtinu změnil.Jinak ti děkuji.

Nejlepší odpověď
arygnoc

áno.

môžete si systém nastaviť prakticky na akýkoľvek jazyk.
jazykové balíčky i s návodom tu → http://window­s.microsoft.com/sk-sk/windows/language-packs#lptabs=win8

😉

Další odpovědi
led

Pokiaľ rozumiem zadali ste ako hlavný systémový jazyk slovenčinu miesto češtiny. Ale veď slovenčina je krásna reč :)
Ak ste neinštalovali ešte nové programy, doporučujem urobiť reinštaláciu, prípadne upgradovať pomocou jazykového balíka na češtinu, ale zo skúsenosti (ked som anglickú verziu poslovenčovala) viem, že úprava nie je vždy korektne vykonaná.
Pokiaľ ste nainštalovali len slovenskú klávesnicu, v úprave klávesnica jazyk doinštalujte češtinu a určite ju ako hlavnú.