autacek

Půjde letos ještě v přírodě bruslit?

Nejlepší odpověď
Kepler

U nás to půjde celoročně i venku, mimo zimní stadiony. Místo vodního ledu tam mají na náměstí nějaký polymer, polyethylen nejspíš. Pokud to ještě tedy nedemontovali.
Jo, ještě další šance může být letos ještě v prosinci, ale málokdo bude mít takový fofr na bruslích, aby ujel praskajícímu 2 cm ledu. To jsem kdysi v minulém století fakt uměl. Někdy rychlost znamená bezpečí 🙂

Další odpovědi
Radius

Ano, Kepler má pravdu, to bruslení bylo např. na náměstí v Českých Budějovicích, a lidi tam fakt dost bruslili, já tam nebyl, ale náhodou jsem to objevil na jejich kameře, co sleduje náměstí, níže dávám odkaz, bylo to bruslení dobře vidět z kamery Radnice.

Byla tam bílá plocha u kašny na nám. Přemysla Otakara II.

Pokud to čte někdo z Č.B., potvrdí to…

Zdroj: http://www.c-budejovice.cz/we­bove-kamery

ivzez

Samozřejmě.

Klaproth

Možná ano, letos v prosinci by mohlo mrznout.