Avatar uživatele
MAFIA777

PUJCKA - JAKE MATE ZKUŠENOSTI?

DOBRI DEN CHTEL BICH SI VZIT S ČASEM PUJČKU TAK MNE ZAJIMA JAKE MATE SKUŠENOSTI TREBA I S NEBANKOVNIMI PUJČKAMI A MOZNA NEGDO PORADI KTERA SPOLECNOST JE LEPŠI A DO KTERI BICH VUBEC NEMNEL CHODIT DEKUJI

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4297 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pane, nechcete-li u nás v Čechách skončit, nikdy si nepůjčujte od těch ostatních, nebankovních. Do banky přijďte s podnikatelským záměrem. Nejlépe do banky která vede váš účet. Takto jste pro banku "průhledný" a šance je vyšší. Pokud budete potřebovat hodně peněz, postupujte následovně: Vezměte si půjčku - úvěr kolem desítky tisíc (10,000 nebo nákup zboží přes Cetelem). Peníze vyberte a další den splatíte. Sice to stojí nějaké poplatky a úrok ale jste pro banku důvěryhodný klient.

Господи, зроби використання надійного банку. Приходьте до банку з бізнес-планом. Бажано в банк, який обслуговує ваш рахунок. Таким чином у вас у банку "прозорою" і є шанс. Якщо вам потрібно багато грошей, виконайте наступні дії: брати кредит - кредит навколо десятків тисяч (10 000 або купівлі товарів через Cetelem). Виберіть гроші, і ви платите на наступний день. Плату і відсотки. Банк надасть Вам додаткові продукти. Банк буде пропонувати додаткові послуги. Зайняти більше.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Nebankovní půjčky NE, NE, NE.
Záleží na tom, na co a kolik, jak budeš ručit, jestli budeš sám... prostě je to mnoho faktorů.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek