Curiosity

Provedu ekologickou likvidaci auta. Kam všude musím zajít po té? A kde všude ho musím odhlásit? Co k tomu potřebuji?

PROSÍM PORAĎTE!! DĚKUJI!

Nejlepší odpověď
cukrar

Hykam již postup nazanačil, jen doplním.. ověřte si, že tomu komu předáte vozidlo k likvidaci je oprávněn!! Jinak se dostanete do řešitelného problému.

  1. vozidlo předáte pověřené organizaci, (dostanete nějakou korunku) a dostanete potvrzení. Nezapoměňte si vzít vše z vozu a hlavně značky.
  2. vyplníte žádost o vyřazení vozidla.
  3. navštívíte evidenci vozidel, kde je vozidlo evidováno.
  4. předložíte techničák velký a malý, značky (nebo prohlášení kde jsou značky), občanku a žádost. Po 10 minutách bude vše OK.
  5. navštívíte Vaší pojištovnu, zrušíte pojištění!!

ICQ 55180641

Další odpovědi
Hykam

Vůz předáte autorizované společnosti která má certifikát na likvidaci aut. Ta vám vydá potvrzení se kterým půjdete na evidenci vozidel. Sebou si samozřejmě vezměte i velký TP případně i malý pokud ho vlastníte.
Nezapomeňte ho i odhlásit na pojišťovně z povinného ručení.